بیوگرافی نیکی مظفری

مجموعه: بیوگرافی, بیوگرافی هنرمندان تعداد بازدید: 362
بیوگرافی نیکی مظفری

بیوگرافی نیکی مظفری

نیکی مظفری تنها فرزند بازیگر مشهور سینما و تلویزیون مجید مظفری است نیکی در ۲۸ شهریور ۱۳۶۶ در شهر تهران متولد گردید تنها ۱۸ سال داشت که مادرش را به علت بیماری از دست داد و از سال ۱۳۸۴ به همراه پدر زندگی می‌کند.

.
بیوگرافی نیکی مظفری :

در دبیرستان تجربی خوانده و قصد داروساز شدن را داشته ولی سر از معماری و آن هم در لندن درآورده است. نیکی مظفری فوق دیپلم معماری دارد. البته دو سال در کلاس‌های بازیگری مرحوم سمندریان شرکت کرده و تجربه بازیگری نیز دارد. علاوه بر بازیگری و معماری در رشته طراحی صحنه و لباس نیز دستی بر آتش دارد و در بسیاری از پروژه‌های در پشت صحنه با سمت‌های مختلف مثل برنامه‌ریز و مدیر تولید و … به فعالیت پرداخته است.

.

نیکی مظفری

 

شروع بازیگری و فعالیت پشت صحنه :

در دوران کودکی در چند نقش از جمله مجموعه تلویزیونی بچه‌ها، قصه‌ها و فیلم ضلع ششم در سال ۷۳، ایفای نقش کرد. سپس در دوران دبیرستانی با تئاتری به کارگردانی آقای هادی مرزبان اولین تجربه حرفه‌ای خود را آغاز کرد. نیکی مظفری پس از بازگشت از لندن و فعالیت در زمینه معماری زمانی در حدود ۸ سال را به‌عنوان مدیر تولید، جانشین تهیه کننده، طراح صحنه، طراح گریم و … در فیلم‌سازی پدرش فعالیت کرده است.

.

آثار سینمایی نیکی مظفری :

  • چرکنویس ( علی جناب – ۱۳۹۲)
  • نقطه کور ( مهدی گلستانه – ۱۳۹۴ )
  • فیلم اجیر ( محسن خان جهانی – ۱۳۸۵ )
  • سایه های هجوم ( احمد امینی – ۱۳۷۱)
  • فیلم کوتاه اینجا شهر من بود ( تینا پاکروان – ۱۳۹۴)

.

آثار تلویزیونی نیکی مظفری :

  • مجموعه تلویزیونی بچه ها قصه‌ها
  • سریال ضلع ششم – ( مسعود فروتن – ۱۳۷۲ )
  • سریال غریب آشنا ( مهدی صباغ زاده – ۱۳۹۲ )
  • سریال بچه‌های نسبتاً بد ( سیروس مقدم – ۱۳۹۲ )

 

.

نیکی مظفری ۳۷ سال با پدرش اختلاف سن دارد ، ولی عاشق اوست. او بعد از فوت مادر تنها مونس پدر بوده و مجید مظفری بخاطر فرزندش سال‌هاست که تنها زندگی می‌کند.
.
نیکی مظفری می‌گوید :
دوست دارم برای پدرم زن بگیرم و به همه فرزندانی که پدر و مادران‌شان تنها هستند این موضوع را پیشنهاد می‌کنم. ما بچه‌ها نباید خیلی خودخواهانه با این قضیه برخورد کنیم. من از سال اولی که مادرم فوت کرد همیشه دوست داشتم پدرم ازدواج کند، چون هر انسانی نیاز به یک هم صحبت و همراه دارد.
.
بیوگرافی نیکی مظفری

ازدواج نیکی مظفری :

نیکی مظفری تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.
پدر نیکی مظفری در خصوص داماد ایده آل خود گفته است : شخصیت آدم‌ها برای من مهم است. یعنی در ازدواج نیکی، من بیشتر به شخصیت طرف توجه می‌کنم ، چون اگر او از شخصیت خوب و با ثباتی برخوردار نباشد، از لحاظ اقتصادی و درآمدزایی هم دچار مشکل خواهد شد. منظورم این است که شخصیت خوب سرچشمه مهمی از زندگی است و دارایی و… را نیز همراه خودش دارد.
بیوگرافی نیکی مظفری  بیوگرافی نیکی مظفری  بیوگرافی نیکی مظفری  بیوگرافی نیکی مظفری  بیوگرافی نیکی مظفری بیوگرافی نیکی مظفری

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیوگرافی نیکی مظفری”

قالب تفریحی