جدیدترین مدل های کت و شلوار زنانه

مجموعه: دنیای مدل, لباس خانم ها, لباس زمستانه تعداد بازدید: 822
جدیدترین مدل های کت و شلوار زنانه

جدیدترین مدل های کت و شلوار زنانه

 

جدیدترین مدل های کت و شلوار زنانه : وقتی صحبت از چگونگی پوشش کت وشلوار زنانه به میان می آید پیراهن زیرکت نقشی اساسی ایفا می کند. بهتر است یک پیراهن کاملاً سایز بدنتان و کاملاً اتو کشیده انتخاب کنید.

افراد با جرأت در مد یا کت و شلوار پوش های حرفه ای گاهی پیراهن را حذف می کنند و دکمه کت را کاملاً می بندند برای جالب تر شدن کت بدون پیراهن می توانید کت کمربند دار انتخاب کنید. امسال پوشیدن پیراهن های یقه اسکی یا یقه های گره دار نیز کاملاً مد روز است. بسیاری از هنرپیشه های سینما طرفدار این گونه کت و شلوارها شده اند و جالب است بدانید که زارا در حال حاضر در کنار برندهای بسیار مشهور بهترین کت و شلوارها را ارائه می دهد.

 

از دیگر راه های پوشیدن کت و شلوار انتخاب یک رنگ کاملاً بیزینسی مانند طوسی و ست کردن آن با بوت و تی شرت است. بله، اینگونه شما یک استایل رسمی و غیر رسمی را در کنار هم خواهید داشت و البته که بسیار مدرن به نظر می رسید. این نوع پوشش برای دور همی های زنانه و حتی قرار های کاری جالب است.

 

شلوار بانوان

 

اگر به دنبال یک پوشش ساده و روزمره هستید یک کت و شلوار کشمیر را با یک پلیور یقه اسکی بپوشید. کت و شلوار شما می تواند طرح دار باشد. از دیگر انواع پوشش های روزمره و راحت برای خانم ها یک کت و شلوار سرمه ای با یک تی شرت سفید و کتانی سفید است. اگر می خواهید از سرما در امان بمانید حتماً یقه اسکی و بوت چرم را انتخاب کنید.

 

کت و شلوار

 

 

افرادی که می خواهند پوشش کت و شلوار را امتحان کنند باید به چند نکته دقت کنند. ممکن است پشت یا کنار کت، برش یا چاک وجود داشته باشد که دوخته شده است. حتماً دوخت چاک لباس را باز کرده و فراموش نکنید. توجه کنید احتمال بسته بودن دوخت جیب ها هم وجود دارد اما شما مجبور نیستید آنها را باز کنید .

 

لباس زنانه

 

 

گاهی جیب ها با دوخته وبسته بودن باعث می شوند که کت بهتر دیده شود مخصوصاً در خانم های ریز نقش اینگونه است. کت و شلواری بخرید که کاملاً فیت باشد و آن را با اعتماد به نفس کامل بپوشید. جالب است بدانید کت و شلوار از جمله لباس هایی است که به تن خانم های با اعتماد به نفس زیباتر دیده می شود.

جدیدترین مدل های کت و شلوار زنانه

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جدیدترین مدل های کت و شلوار زنانه”

قالب تفریحی