برترین سایت های درج آگهی رایگان

مجموعه: آیا می دانید ؟, اخبار علمی و فناوری, دانش و فناوری, کسب و کار تعداد بازدید: 394
برترین سایت های درج آگهی رایگان

.

برترین سایت های درج آگهی رایگان : یکی از روش های تبلیغات رایگان در اینترنت استفاده از وب سایت های درج آگهی رایگان جهت تبلیغات اینترنتی رایگان توسط درج آگهی است.

.

در این مقاله به معرفی برترین سایت های درج آگهی رایگان در این زمینه می پردازیم و همچنین سایت جدیدی را در این زمینه معرفی خواهیم کرد. سایتهای معرفی شده کاملا تست شده اند و میزان تأثیر گذاریشان را بررسی کرده ایم.

یکی از مزایای اصلی این وب سایت ها این است که قبلا بهینه سازی شده اند و در صورتی که در این سایت های آگهی درج کنید احتمال دیده شدن آگهی تبلیغاتی شما در مقایسه با وب سایت خودتان بیشتر است. زیرا اولا این سایت های مدت زیادی است که فعالیت می کنند، همچنین ترافیک و بازدید بیشتری دارند.

 .

برخی از ویژگی های سایت های درج آگهی رایگان :

دسته بندی مناسب آگهی ها : برای هر آگهی شاخه ای در نظر گرفته شده است.

استفاده از تگ توصیف : تگ توصیف اهمیت زیادی در بهبود رتبه صفحه در نتایج جستو دارد. استفاده از این تگ در ساختار آگهی بر ارزش آن می افزاید.د شما می توانید برای وب سایت خود این توضیحات را درج کنید که به دیدن شدن بیشتر آگهی در موتورهای جستجو کمک می کند.

استفاده از کلمات کلیدی آگهی : می توانید برای آگهی خود کلمات کلیدی را تعیین کنید و در آگهی خود اضافه کنید تا موتورهای جستجو راحت تر آگهی شما را پیدا کرده و به کاربران پیشنهاد دهند.

امکان درج لینک : می توانید لینک وب سایت خود را در آگهی خود درج کنید که این امر تاثیر مثبت در سئو سایت شما خواهد داشت.

درج تصویر : می توانید برای آگهی خود یک یا چند تصویر اضافه کنید.

درج آگهی ویژه : می توانید جهت دیده شدن بیشتر اگهی های خود، آن ها را با پرداخت هزینه، ویژه کنید تا در صفحه اصلی نمایش داده شوند.

.

معرفی سایت درج آگهی :

یکی از وب سایت های فعال در این زمینه که به سرعت در حال پیشرفت است سایت آگهی کالا است که در مقایسه با وب سایت های مشابه تعرفه کمتری برای درج آگهی های ویژه و لینکدار دارد و همچنین قابلیت اصلی این سایت درج آگهی به صورت نامحدود در سایت است .

.

برترین سایت های درج آگهی رایگان :

این لیست که از بین بیش از ۵۰ وب سایت برتر انتخاب شده است ، می تواند بهترین راهنمای شما در انجام تبلیغات رایگان اینترنتی و درج آگهی در سایتهای درج آگهی رایگان باشد.

آگهی کالا

اهواز آگهی

ایران تجارت

ایفروش

ایستگاه

نیازمندیها

آگهی ۲۴

آگهی ساز

هات چنلز

.

عضویت در تمام این سایت ها رایگان است و پس از ورود به سایت باید به دنبال دکمه یا لینکی به نام عضویت یا ثبت نام بگردید. علاوه بر آگهی رایگان می توانید آگهی ویژه نیز در این وب سایت ها درج کنید تا در صفحه اول نمایش داده شود که این نوع اگهی دارای تعرفه است.

سعی کنید متن آگهی درج شده کوتاه و جذاب باشد.

آگهی خود را در دسته بندی کاملاً مربوط درج کنید و نه در هر شاخه ای.

.

سعی کنید لینکی را اعلام کنید که در آن آدرس ایمیل و نام بازدید کننده سایتتان را جمع آوری می کنید یعنی لینک صفحه ای که برای ثبت ایمیل کاربران سایت خود در نظر گرفته اید.(صفحه لندینگ پیج)

در فواصل زمانی منظم پس از ارسال آگهی، به سایت سر بزنید و آگهی خود را بروز نمایید.

عنوان آگهی را با کلمات کلیدی مربوط به موضوع آگهی انتخاب کنید و همچنین در متن آگهی از کلمات کلیدی استفاده کنید.

.

از تصویر مناسب و مرتبط با موضوع آگهی خود استفاده کنید.

اطلاعات تماس خود را به صورت کامل درج کنید.

این سایت ها بیشتر مناسب معرفی کالاها و خدمات هستند و در صورتی که وب سایت ندارید این سایت ها جهت معرفی محصولات و خدمات شما مناسب هستند.

.

با آموزش کسب و کار اینترنتی همراه باشید. در این بخش مطالبی در راستای کسب و کار اینترنتی، آموزش کسب و کار اینترنتی، موفقیت کسب و کار اینترنتی، راه های کسب درآمد اینترنتی ارائه می شود .

برترین سایت های درج آگهی رایگان

برترین سایت های درج آگهی رایگان برترین سایت های درج آگهی رایگان برترین سایت های درج آگهی رایگان برترین سایت های درج آگهی رایگان برترین سایت های درج آگهی رایگان برترین سایت های درج آگهی رایگان برترین سایت های درج آگهی رایگان

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “برترین سایت های درج آگهی رایگان”

قالب تفریحی