تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم

مجموعه: تبلیغات, رپورتاژ آگهی, کسب و کار تعداد بازدید: 411
تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم

.

یکی از بهترین راه کسب درآمد انجام کار اینترنتی در سایت من میتونم هست. من میتونم سایتی هست که تو می تونی اونجا هر استعداد و توانایی که داری ارائه بدی و منتظر بمونی به فروش برسه. هر کسی یه توانایی هایی داره که بقیه فاقد اون استعداد هستن، پس می تونی این استعدادتو بصورت کار اینترنتی در سایت من میتونم بفروش برسونی و باهاش کسب درآمد کنی. اگه می خوای درباره کار اینترنتی در سایت من میتونم اطلاعات بیشتری بدست بیاری این مطلب رو تا انتها بخونید.

.

سایت من میتونم

 

 

سایت من میتونم چطور سایتیه ؟

وب سایت من میتونم برای ارائه و فروش کاره های اینترنتی طراحی شده. اگه فکر می کنی در کاری مهارت داری که می تونی اون رو بصورت اینترنتی ارائه بدی (مثل طراحی سایت، طراحی های گرافیکی ، تایپ ، ترجمه و نویسندگی ، برنامه نویسی، وب مستری و مدیریت سایت یا کانال تلگرام یا اینستاگرام و…) می تونی با ثبت نام در این سایت و ایجاد کار های مورد نظرت رو با قیمت مناسب ثبت کنی و منتظر مشتری بمونی.

.

اگه می خوای با کار اینترنتی در سایت من میتونم کسب درآمد کنی باید اینو بدونی زمانی که کاره ای رو بفروش می رسونی پولش مستقیماً به حسابت واریز نمیشه. تا پایان زمان تحویل پول در حساب سایت باقی می مونه، وقتی سفارش مشتری رو تحویل دادی و مشتری فیدبک مثبت برای سفارشت ارائه داد، پول به حسابت منتقل میشه و می تونی برداشت کنی.

چه بعنوان خریدار و چه بعنوان فروشنده، اعتماد کردن به طرف مقابل در محیط اینترنت کار سختیه. اگه فروشنده باشی معمولاً خریدار قبول نمی کنه پول رو تا تحویل کار پرداخت کنه و بعد از تحویل هم ممکنه اصلاً هزینه زحمتت رو پرداخت نکنه و دیگه هم جوابت رو نده. اگه خریدار باشی هم ممکنه به فروشنده اعتماد نکنی و فکر کنی ممکنه زودتر پول رو بگیره و اصلاً کاری تحویلت نده، یا کاری که تحویل میده کیفیت مناسبی نداشته باشه. این از مشکلات همیشگی معاملات اینترنتیه که دو طرف نمی تونن بهم اعتماد کنن، البته حق هم دارند چون کلاهبرداری اینترنتی خیلی زیاد شده.

در سایت من میتونم چون تمام معاملات در محیط سایت صورت می گیره، امکان کلاهبرداری وجود نداره، وقتی مشتری کاری رو سفارش میده و هزینه رو پرداخت می کنه، فروشنده تا تکمیل سفارش و پایان کار مبلغ رو دریافت نمی کنه، همین باعث میشه فروشنده تمام سعیش رو بکار ببره تا بتونه نظر مثبت مشتری رو جلب و مبلغ مورد نظر رو آزاد کنه.

من خودم از کاربران فعال در من میتونم هستم پس اگه سوالی در این زمینه داشتی می تونی در قسمت نظرات ازم بپرسی. اگه تو هم از کاربران این سایت هستی تجربه خودت از کار اینترنتی در سایت من میتونم را با بقیه نت نظری ها در میون بذار. موفق باشی.

www.ManMitunam.com

تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم

تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم  تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم  تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم  تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم  تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم  تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

۴ دیدگاه برای “تجربه کار اینترنتی در سایت من میتونم”

  1. عسل

    این خیلی خوبه! خوبم طراحی شده

  2. مهبن

    سلام سایت خوبیه من تازه عضو شدم برای کسب درآمده جدی عالیه

قالب تفریحی