امروز : یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ می باشد.

گیاهان زینتی

ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

برانکو در آخرین دقایق مانده به دیدار مقابل فولاد خوزستان ترکیب تیمش را برای جدال با شاگردان سیروس پورموسوی معرفی کرد.

سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد.

 

ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

حسین ماهینی که شب گذشته دچار مسمومیت غذایی شد از ترکیب این تیم خارج شد تا ترکیب سرخپوشان نسبت به بازی قبلی مقابل صنعت نفت آبادان تنها یک تغییر در خود داشته باشد و صادق محرمی جانشین کاپیتان دوم این تیم شود.

 

طبق اعلام برانکو ایوانکوویچ در این دیدار

علیرضا بیرانوند
سیدجلال حسینی
شجاع خلیل زاده
محمد انصاری
صادق محرمی
کمال کامیابی نیا
محسن ربیع خواه
محسن مسلمان
فرشاد احمدزاده
علی علیپور
گادوین منشا

ترکیب ۱۱ نفره این تیم را شکل خواهند داد.

دو تیم از ساعت ۱۴:۳۰ در استادیوم غدیر اهواز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد. سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد. سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد. سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد. سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد.

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب