ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

مجموعه: اخبار ورزشی, ورزش تعداد بازدید: 590
ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

برانکو در آخرین دقایق مانده به دیدار مقابل فولاد خوزستان ترکیب تیمش را برای جدال با شاگردان سیروس پورموسوی معرفی کرد.

سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد.

 

ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

حسین ماهینی که شب گذشته دچار مسمومیت غذایی شد از ترکیب این تیم خارج شد تا ترکیب سرخپوشان نسبت به بازی قبلی مقابل صنعت نفت آبادان تنها یک تغییر در خود داشته باشد و صادق محرمی جانشین کاپیتان دوم این تیم شود.

 

طبق اعلام برانکو ایوانکوویچ در این دیدار

علیرضا بیرانوند
سیدجلال حسینی
شجاع خلیل زاده
محمد انصاری
صادق محرمی
کمال کامیابی نیا
محسن ربیع خواه
محسن مسلمان
فرشاد احمدزاده
علی علیپور
گادوین منشا

ترکیب ۱۱ نفره این تیم را شکل خواهند داد.

دو تیم از ساعت ۱۴:۳۰ در استادیوم غدیر اهواز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد

سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد. سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد. سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد. سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد. سرمربی کروات سرخپوشان که چشم به سه امتیاز خارج از خانه برابر فولاد خوزستان دوخته به دلیل مسمومیت کاپیتان دوم تیمش مجبور به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش شد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد”

قالب تفریحی