خبر ناگوار برای پرسپولیس

مجموعه: اخبار ورزشی, ورزش تعداد بازدید: 517
خبر ناگوار برای پرسپولیس

خبر ناگوار برای پرسپولیس در آستانه دربی

 

خبر ناگوار برای پرسپولیس در آستانه داربی هشتاد و سوم خبرهای بد از اردوی پرسپولیسی ها طرفداران این تیم را نگران کرده است که مهم ترین آن غیب یکی از بازیکنان تعیین کننده این تیم است.

وحید امیری غایب بزرگ پرسپولیس در بازی دیروز با تراکتورسازی بود که به دلیل مصدویت در تیم ملی نتوانست همراه پرسپولیس به تبریز سفر کند اما گویا رویارویی او با مربی سابقش منصوریان هم فعلا ممکن نیست.

برانکو ایوانکوویچ پس از آن که زانوی متورم امیری را در بازگشت ملی پوشان از چین دید نگران و البته امیدوار از این بازیکن خواست چند روزی استراحت مطلق داشته باشد.

 

برانکو تصور می کرد که امیری بتواند پس از استراحت و خوابیدن ورم پایش برگردد و حداقل پس از بازی با تراکتورسازی به دربی برسد اما ظاهرا این طور نیست.

نه تنها ورم زانوی امیری نخوابیده بلکه بدتر هم شده است و احتمال رسیدن این بازیکن به بازی حساس جمعه برابر استقلال تهران نزدیک به صفر است. امیری که بمب فصل نقل و انتقالات محسوب می شود غایب بزرگ داربی هشتاد و سوم خواهد بود.

 

به این ترتیب پرسپولیس اولین ضربه بزرگ را از تیم ملی دریافت کرد نکته ای که پیش از این کارشناسان روی آن اتفاق نظر داشتند که فشردگی مسابقات ملی و باشگاهی ، یک مقطه ضعف برای ستاره های پرشمار قرمز در تیم ملی خواهد بود.

 

وحید امیری (زادهٔ ۱۳ فروردین ۱۳۶۷، در خرم‌آباد) بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است. وی که سابقهٔ بازی در باشگاه فوتبال نفت مسجد سلیمان، گهر دورود و کوثر لرستان نیز دارد در پست هافبک بازی می‌کند و در آذر ۱۳۹۳ توسط کارلوس کیروش به تیم ملی فوتبال ایران برای اردوی تمرینی آفریقای جنوبی دعوت شد.

 

در جام ملت‌ های آسیا ۲۰۱۵ نیز به میدان رفت و در دیدار مقابل عراقکه بازی به ضربات پنالتی کشیده شده بود پنالتی خود را از دست داد تا ایران بازی را واگذار کند و از صعود به نیمه نهایی باز بماند. وحید امیری در سال ۱۳۹۵ با قراردادی ۲ ساله به عضویت باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران درآمد.

خبر ناگوار برای پرسپولیس

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “خبر ناگوار برای پرسپولیس”

قالب تفریحی