دستگاه هوشمند تصفیه هوا

مجموعه: آیا می دانید ؟, اخبار علمی و فناوری, دانش و فناوری تعداد بازدید: 242
دستگاه هوشمند تصفیه هوا

دستگاه هوشمند تصفیه هوا

 

دستگاه هوشمند تصفیه هوا

 

اساس کار اسپریمو تفاوتی اساسی با سایر دستگاه­‌های تصفیه هوای موجود در بازار دارد. اسپریمو طی ۳۰ ثانیه، هوای بخشی از اتاق که کاربر در آن قرار دارد را تصفیه کرده و از طریق جریان باد به سوی او می­‌فرستد. این دستگاه پیشرفته می‌­تواند به ویژه برای افرادی که دچار آلرژی فصلی هستند و یا در مکانی که هیچ ابزاری برای تصفیه هوا در آن وجود ندارد سودمند باشد.

.

اسپریمو بر اساس حوزه جدیدی در دانش تهویه هوا با عنوان «تهویه فردی» (Personal Ventilation) طراحی شده است. در واقع بر خلاف شیوه­‌های مرسوم که کل حجم هوای یک فضای بسته تصفیه می­‌شود، اسپریمو صرفا هوای بخشی که کاربر در آن قرار دارد را پاکسازی می­‌کند. این ویژگی سبب می‌­شود کارایی این دستگاه به طور قابل توجهی افزایش یابد.

.

پژوهشی علمی نشان می­‌دهد که فقط یک درصد از مجموع هوای تصفیه شده یک اتاق به هر یک از افراد حاضر در آن می­‌رسد. به همین دلیل کارایی اسپریمو به مراتب بیشتر از هر دستگاه تصفیه هوا دیگر است. همچنین اسپریمو قادر دارای الگوریتمی ویژه است که به مرور زمان و با بررسی نحوه استفاده کاربر از آن، کارکرد خود را بهبود دهد. به همین دلیل، این گجت را هوشمندترین دستگاه تصفیه هوا در جهان می­‌نامند.

اسپریمو را می­‌توان به راحتی بر روی میز کار قرار داد. به محض اینکه این دستگاه را روشن می­‌کنیم، انواع مواد سمی و آلرژی­زا از هوای وارد شده حذف و هوای تصفیه شده با جریان ایجاد شده از طریق پنکه کوچک موجود در دستگاه به  سمت صورت کاربر می­‌رود. گفتنی است این جریان باد ملایم بوده و موجب آزار کاربر نمی­‌شود.

گفتنی است کاربر می‌­تواند بر اساس نیاز خود، از فیلترهای متفاوتی هم استفاده کند.

دستگاه هوشمند تصفیه هوا

دستگاه هوشمند تصفیه هوا   دستگاه هوشمند تصفیه هوا دستگاه هوشمند تصفیه هوا  دستگاه هوشمند تصفیه هوا  دستگاه هوشمند تصفیه هوا 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دستگاه هوشمند تصفیه هوا”

قالب تفریحی