روش رایگان کسب درآمد از اینترنت

مجموعه: تبلیغات, کسب و کار تعداد بازدید: 207
روش رایگان کسب درآمد از اینترنت

روش رایگان کسب درآمد از اینترنت

فهرست روش های ساده ای که برای کاربران اینترنت درآمدزا هستند و با استفاده از آنها می توانند به کسب درآمد از اینترنت بپردازند آورده شده است در برخی از این روش ها شما نیاز دارید مهارت هایی از قبیل ارتباطات خوب، مهارت خوب نوشتن و مواردی از این قبیل داشته باشید حال وقت آن رسیده به این فهرست اشاره کنیم :

.

خدمات نوشتن مقاله :

هر طراح سایت اینترنتی و وبلاگ نویسی ، همواره به دنبال مطالب جدید و منحصر به فرد برای وبلاگ ها و وبسایت های خود است انجمن ها  فروم می توانند برای شروع مکان خوبی باشند .

هرچند که پر از کلاهبرداران و دزدان اینترنتی هستند اما هنوز هم در انجمن ها می توان با نوشتن مقالات ، درآمد معقولی به دست آورد. شما می توانید براساس کیفیت هر مقاله به ازای هریک مبلغی تا حدود چند هزار تومان کسب کنید. همچنین در هنگام توافق ، در مورد کیفیت مقالات ، تعداد کلمات و سایر موارد راهنمایی خواهید شد.

.

نوشتن تحلیل در مورد وب سایت ها :

اگر وب سایت شما در حال حاضر ترافیک معقول و مناسبی دارد می توانید برای آن پشتیبان مالی ( اسپانسر ) درنظر بگیرید و در عوض ، کمی در مورد اسپانسرتان مطلب بنویسید.

این قضیه برای افرادی که کانالی در یوتیوب دارند نیز صدق می کند برای کانال های یوتیوب، می توانید با پیوستن رایگان به برخی برندها از پیشنهادات حمایتی آن بهره مند شوید.

.

نوشتن پست مهمان برای مشتریان :

شما با استفاده از این روش نیز می توانید به کسب درآمد از اینترنت بپردازید. ارسال پست مهمان ، مزایای بسیار زیادی از قبیل بدست آوردن ترافیک ، اعتبار و به رسمیت شناخته شدن توسط موتورهای جستجو را دارا می باشد.

کافیست تصور کنید که اگر توانایی ارسال پست مهمان طبق قوانین سایت ها را داشته باشید، چقدر درآمد کسب خواهید کرد؟ قطعا مشتریان شما مبالغ زیادی برای این موضوع پرداخت خواهند کرد.

البته من فکر می کنم ایجاد محتوای با کیفیت برای دیگران عاقلانه نیست. این کار بیش از اندازه ارزشمند است. اما اگر واقعا به پول نیاز دارید، حتما این روش را امتحان کنید.

.

بازاریابی وابسته یا همکاری در فروش :

این نوع بازاریابی ، بهترین روش برای افرادی است که اقدام به کسب درآمد اینترنتی می کنند این امر مستلزم هیچگونه سرمایه گذاری نمی باشد و شما می توانید با استفاده از وب سایت خود و یا حتی با گسترش اکانت های رسانه های اجتماعی خود از قبیل توئیتر و فیسبوک به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.

در این جا بهترین راهنما برای افراد مبتدی که قصد دارند بازاریابی وابسته را آغاز کنند ، آورده شده است من وبلاگ نویسان بسیاری را می شناسم که با نشستن در خانه و استفاده از بازاریابی وابسته، درآمد بالایی دارند.

بازاریابی وابسته به معنای ارتباط بین صاحب تبلیغ – نویسنده – مشتری است که در آن شما (یعنی مالک وبسایت) به عنوان نویسنده ایفای نقش می کند و تبلیغی که توسط صاحب آن فراهم شده است را منتشر می کنید تا مشترکین شما آن را ببینند و به سمت محصولی که روی لینکش کلیک می کنند هدایت شوند.

.

خدمات ثبت نظر در وب سایت ها :

اکثر وبلاگ نویس ها نمی دانند کدام وب سایت ها امکان دریافت نظراتی که به طور خودکار تایید شوند ، را فراهم می کنند باید گفت که هزاران وب سایت و وبلاگ پرترافیک وجود دارد که این قابلیت ( نظراتی که به طور خودکار تایید شوند ) را دارا هستند.

در اینترنت تحقیق کنید ، فهرست بزرگی تهیه کنید و از سرویس نظرگذاری برای سایر وب سایت ها استفاده کنید یا این که فقط آن لیست را برای فروش عرضه کنید.

.

همچنین می توانید لیست وب سایت هایی که در بخش نظرات آنها امکان ساختن لینک های do-follow وجود دارد ، وب سایت هایی که پلاگین نظرگذاری Luv را فعال کرده اند ، وب سایت هایی که پلاگین برترین نظر دهندگان را فعال کرده اند و … را به فروش بگذارید.

برای یک متخصص سئو مایه مسرت و خوشحالی است که بابت این لیست ، هزینه بپردازد می توانید برای فروش این لیست ها ، از انجمن ها ( فروم ها ) استفاده کنید.

.

نقد و بررسی محصولات :

همانطور که از نام این روش مشخص است ، نقد و بررسی محصولات یعنی نوشتن بررسی دقیق در مورد محصولات و پست کردن آن در سایت خود. توصیه می شود که فقط محصولاتی را که به وبسایت شما مربوط هستند نقد و بررسی کنید مثلا اگر سایت شما در مورد زیبایی است فقط در مورد محصولات زیبایی بنویسید.

.

در یک سایت مرتبط با وسایل و روش های زیبایی ، تبلیغ یک ماشین ظرفشویی جدید به هیچ دردی نمی خورد درست است اگر تبلیغات شما معقولانه باشند ، بدان معنی است که افراد بیشتری آن محصول به خصوص را از طریق سایت شما خریداری خواهند کرد نیاز به یادآوری نیست که به ازای فروش هر محصول کمیسیونی دریافت خواهید کرد.

.

نرخ کمیسیون توسط تبلیغ کننده مشخص می شود. می توانید محصولات را از طریق همان ایمیلی که از طرف تولید کننده ی محصول ارسال شده است بررسی کنید ( یعنی یک بررسی حاضر و آماده ) اما شدیدا توصیه می شود که فقط محصولاتی که شخصا استفاده کرده اید را مورد بررسی قرار دهید.

روش رایگان کسب درآمد از اینترنت

روش رایگان کسب درآمد از اینترنت  روش رایگان کسب درآمد از اینترنت  روش رایگان کسب درآمد از اینترنت  روش رایگان کسب درآمد از اینترنت  روش رایگان کسب درآمد از اینترنت  روش رایگان کسب درآمد از اینترنت   روش رایگان کسب درآمد از اینترنت

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “روش رایگان کسب درآمد از اینترنت”

قالب تفریحی