روش های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

مجموعه: بارداری و زایمان, دانستنی های جنسی, دانستنی های قبل از ازدواج, زناشویی, نامزدی و عقد تعداد بازدید: 1016
روش های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

روش های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

 

روش های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی : یکی از هدف‌های تشکیل خانواده که می‌تواند در کنار پارامترهای لازم دیگر به بقای زندگی مشترک کمک کند داشتن رابطه جنسی صحیح و راضی کننده بین خانم‌ها و آقایان می‌باشد.

برای رسیدن به این هدف مردان باید راه‌های تحریک جنسی زن قبل از رابطه جنسی را بدانند و در مقابل زنان نیز باید با راه‌های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی آشنا باشند.

 

در این مطلب سعی بر آن است که به ساده‌ترین راه‌های تحریک مردان اشاره شود تا زوجین بتوانند با انجام وظایف صحیح خود در رابطه جنسی و زندگی زناشویی به تحکیم بنیان خانواده کمک کنند. هدف از ثبت و درج این مطلب ایجاد روابط صمیمانه با زوج و استحکام روابط زن و شوهر و کانون خانواده است.

 

همانگونه که در مطلب راه‌های تحریک جنسی زن قبل از رابطه جنسی بیان شد، مردان آسان‌تر و زودتر از زنان تحریک می‌شوند که این خود از ویژگی‌های خاص مردان می‌باشد. با این حال لازم است که خانم‌ها با روش‌های تحریک مردان آشنا شوند.

 
کشف امیال جنسی برای تحریک مردان

اولین مرجله از مراحل در توانایی تحریک مرد توانایی در “برانگیختگی” می‌باشد. برای این که بتوانید زنِ دلربایی باشید که شوهرتان نتواند در برابرش مقاومت کند، باید در مورد آن چه باعث تحریکش می‌گردد با وی صحبت کنید. این تنها راهی است که می‌توانید بفهمید چه چیزی هر دوی شما را برای آمیزش آماده می کند. بعضی مردان با صحبت‌های عاشقانه و دلربا تحریک می‌شوند و برخی دیگر با رابطه فیزیکی. بنابراین شما باید با پرسیدن به این موضوع آگاه شوید.

 

برای تحریک مرد ظاهری زنانه داشته باشید

مردان عاشق زنانگی خانم‌ها هستند؛ بهترین راه برای توصیف زنانگی، فقدان توانایی‌ها و خصوصیات مردانه است که در آنها وجود ندارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نداشتن خشونت، قابلیت، کارایی و قدرت مردانه اشاره کرد. یک زن زنانه باعث می‌شود مرد مردانگی بیشتری احساس کند و این احساس یکی از بهترین تجربیات برای اوست.

 

زنان زنانه هیچوقت به خود بی‌توجه نمی‌شوند و همیشه و در همه حال ظاهری آراسته و مرتب دارند. هیچوقت افراطی برخورد نمی‌کنند اما این یکی از اولویت‌های آنهاست که بدانند ظاهرشان بر اطرافیانشان تاثیر می‌گذارد.

 

وقتی به ظاهرتان فکر می‌کنید، باید از طریق راه‌های زیر بر تفاوت‌هایتان با مردان تاکید داشته باشید:

جنس لباس: سعی کنید لباس‌هایتان را از جنس کتان، پشم لطیف، لینن، ابریشم، ساتن و بافت‌های ظریف انتخاب کنید. ابریشم، ساتن، مخمل، اورگاندی جنس‌هایی کاملاً زنانه هستند. اصلاً تصور نکنید که از مُد افتاده‌اند. این جنس‌ها اگر با سبک و روش‌های امروزی دوخته شوند بسیار شیک خواهند بود.

 

رنگ لباس: رنگ‌های زنانه لطیف، کمرنگ، روشن و قوی هستند. حتی رنگ سیاه هم اگر با پارچه مناسب استفاده شود کاملاً زنانه خواهد بود. از رنگ‌های یکنواخت و خسته‌کننده مثل قهوه‌ای، طوسی و خاکستری دوری کنید. این رنگ‌ها فقط زمانی قابل استفاده هستند که با جنس پارچه، برش و سبکی زنانه استفاده شوند.

 

زیورآلات: استفاده از زیور آلات که هماهنگ با لباستان باشد را بیشتر کنید، می‌توانید تاثیر مردانه لباس‌ها را با استفاده هوشمندانه از تزئینات از بین ببرید.

 

آرایش: اگر می‌خواهید آرایش کنید، باید این‌کار را با مهارت انجام دهید. آرایش باید برای تاکید بر ویژگی‌های ذاتی شما باشد.

 

اگر نمی‌دانید چطور باید درست آرایش کنید یا از چه رنگ‌هایی استفاده کنید به مطالب زیر مراجعه کنید:

آموزش خود‌آرایی و آرایش شخصی در ۱۰ مرحله

ایده‌هایی برای آرایش عاشقانه

چگونه رژ لب قرمز را عالی بزنیم؟

چگونه با آرایش بینی خوش فرمی داشته باشیم؟

آموزش برداشتن ابرو به روش حرفه‌ای

آموزش مدل‌های مختلف کشیدن خط چشم

۷ اشتباه رایج آرایشی که شما را پیر نشان می‌دهد

آموزش رژگونه زدن با توجه به فرم صورت

در ادامه حتما مطلب مدل‌های آرایشی زنان که برای مردان جذاب نیست را نیز مطالعه نمائید.

 
راه‌های غیر فیزیکی برای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

لباس‌های زیر جدید و مهیج و تحریک کننده بپوشید: پوششی برای تحریک مرد مناسب است که باعث شود قسمت‌های عضو لیست فانتزی‌های جنسی او، بیشتر نشان داده شود. بنابراین ممکن است برهنگی کامل یک زن برای تحریک مرد اثر کمتری به همراه داشته باشد تا زنی که پوششی انتخاب کرده که بواسطه آن قسمت‌های محرک جنسی او برای فردی نمایان‌تر است.

مردان با دیدن قسمتی از اندام جنس مخالف تحریک می‌شوند که به آن لیست فانتزی‌های جنسی مردان گفته می‌شود.

 

برجستگی‌های بدن زنان : اغلب مردان با دیدن بر جستگی‌های بدن همسر خود تحریک می‌‌شوند. بنابراین در به نمایش گذاشتن این مورد در مقابل او باعث تحریک مرد خود شوید.

 

از عطرهای خوشبو استفاده کنید.

حتما مسائل بهداشتی و نظافتی را رعایت کنید: آرایش و زدن موهای زائد بسیار مهم است و نشانه اهمیت دادن به شریک زندگی خود می‌باشد.

معمولا مردها برای شروع رابطه جنسی پیش قدم می‌شوند. خانم‌ها نیز می‌توانند برای تحریک مرد و نشان دادن میزان علاقه‌یشان به همسر خود پیش قدم شوند.

پیش از شروع رابطه جنسی رفتار تحریک آمیز داشته باشید. رفتارهایی مانند عشوه و ناز زنانه قبل از نزدیکی بشدت سبب تحریک مرد می‌شود.

با مهربانی با او رفتار کنید، سعی کنید با حرف‌های عاشقانه، نگاه‌های هدف دار، حرکات و رفتار خود به آرامی همسر را تحریک کنید. بگذارید او نشانه‌های عشق و محبت را در شما ببیند و به آرامی به او نزدیک شوید…

 
نوازش، ماساژ و تحریک آلت تناسلی برای تحریک مردان

این تکنیک‌ها معمولا شما و همسرتان را برای آمیزش سر حال می‌کند اما هیچ یک در رسیدن به ارگاسم هدف اصلی نیستند. بلکه این‌ها روش‌هایی حسی هستند برای ایجاد احساسی خوب و تبدیل معاشقه به یک تجربه دل‌انگیز و پر حرارت برای هر دوی شما.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام جذاب ترین ها شوید

روش های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “روش های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی”

قالب تفریحی