عکس های زیباترین زن رقاص

مجموعه: عکس های هنرمندان, گالری عکس تعداد بازدید: 1007
عکس های زیباترین زن رقاص

عکس های زیباترین زن رقاص

 

عکس های زیباترین زن رقاص : این رقاص فنلاندی (متولد ۲۶ سپتامبر ۱۹۸۸ ) که یکی از مدعیان قهرمانی همیشگی این رشته است در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ توانست مدال برنز رقایت های اروپای ان رشته را بدست آورد.به گزارش پارس ناز به نقل از دیلی میل: کیرا کروپی، به عنوان زیباترین زن در ورزش رقص روی یخ در جهان شناخته میشود.

لیندا کروپی زن ۲۷ ساله اهل کشور فنلاند بعنوان زیباترین رقصنده بر روی یخ (پاتینارژ) انتخاب شده است.لیندا کاترینا کروپی یکی از قهرمانان ورزش اسکیت نمایشی ( Figure Skating ) است.این زن جوان با استفاده از زیبایی و مهارت خود در این ورزش توانسته است به شهرت و موفقیت زیادی دست یابد.این زن جوان بخاطر چهره زیبا و موفقیت هایش بعنوان زیباترین زن رقصنده بر روی یخ انتخاب شده است.

ین زن رقاص فنلاندی (متولد ۲۶ سپتامبر ۱۹۸۸ ) که یکی از مدعیان قهرمانی همیشگی این رشته است در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ توانست مدال برنز رقایت های اروپای ان رشته را بدست آورد.

 

رقصنده

 

 

دوبار قهرمانی در مسابقات ملی فلاند در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ و قهرمانی ۲۰۱۰ جهان از دیگر افتخارات این زن زیبا به شمار می رود.همچنین پدر این زن زیبا یعنی رانو کروپی توانست به عنوان سرمربی تیم ملی فلاند را در المپیک ۱۹۹۸ سوم کرد.

عکس های زیباترین زن رقاص

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های زیباترین زن رقاص”

قالب تفریحی