فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد

مجموعه: آیا می دانید ؟, اخبار علمی و فناوری, دانش و فناوری تعداد بازدید: 352
فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد

فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد

.

.

مزایای تصفیه هوا یک برکت و رحمت برای سلامتی و شادی شما است دستگاه تصفیه کننده هوا در اکثر خانه ها ضروری است در اینجا یک لیست کامل از مزایای تصفیه کننده هوا آورده می شود. تصفیه کننده هوا یک دستگاه فوق العاده مفید برای جلوگیری از بیماری های تنفسی و حملات آلرژیک بوده است. مزایای ذکر شده خود دلیل این است که چرا باید یک تصفیه کننده هوا برای خود و خانواده تان بخرید.

۱٫ قارچ را حذف می کند
بهترین تصفیه کننده هوا برای قارچ آنهایی هستند که دارای فیلتر HEPA بوده و می تواند ذرات ۰٫۳ میکرون را با نرخ ۹۹٫۹۷٪ حذف نماید. از آنجا که قارچ در محدوده ۱ – ۲۰ میکرون است فیلتر HEPA برای فیلتر کردن این آلاینده هوا مناسب است.

.
۲٫ آلرژی را کاهش می دهد
تصفیه کننده هوا می تواند آلرژن شکسته و اثرات آن را ریشه کن نماید مطالعات تطبیقی نشان می دهد که Blueair با ۶۰۰ سری یکی از مارک های مورد اعتماد ترین را ارائه می دهد و بهترین قابلیت های تمیز کردن هوا را با استفاده از دو نوع فیلتر مختلف انجام می دهد.

.
۳٫ معامله با شوره حیوان خانگی
تصفیه کننده هوا آلن A350 همراه با فیلتر HEPA بیش از همه دستگاه ها سبب افزایش تسخیر شوره حیوان خانگی از خانواده حیوانات خزدار می شود این استفاده از فیلتر های سه لایه استفاده کرده و هوا را در یک منطقه ۷۵۰ فوت مربع دو بار در یک ساعت به گردش در می آورد.

.
۴٫ بهبود یافتن تنفس برای کودکان و سالمندان
کودکان و سالمندان به دلیل سیستم های ضعیف تر بدن خود در معرض ابتلا به آلرژی هستند. تصفیه کننده هوا برای آنها هوای تمیزتر فراهم و سبب بهبود تنفس آنها می شود.
۵٫ بهبود یافتن محیط زیست برای کسانی که در نزدیکی سایت های ساخت و ساز زندگی می کنند سایت های ساخت و ساز پر از آلودگی از مواد ساخت و ساز می باشد. اگر در نزدیکی محل شما وجود دارد تصفیه کننده هوا می تواند به از بین بردن و یا به دام انداختن ذرات برای بهبود کیفیت هوا کمک کند.

,
۶٫ بهبود محیط زیست برای کسانی که با حیوانات خانگی زندگی می کنند
شوره حیوان خانگی باعث واکنش های آلرژیک می شوند تصفیه کننده هوا مانند هولمز ۸۶۵۰B-U  موهای حیوانات خانگی را هر دقیقه ضبط می کند
۷٫ حذف بو
شما می توانید از بو با استفاده از تصفیه کننده هوا خلاص شوید.

.
۸٫ حذف میکروب
از آنجا که تصفیه کننده هوا قادر به جذب حتی ریزترین ذرات در هوا هستند میکروب نمی توانند فرار کنند.
۹٫ حذف دود
مکانیسم پاکسازی هوا در تصفیه کننده هوا برای مبارزه با ذرات دود طراحی شده اند.Blueair 503، به عنوان مثال، یک CADR قابل توجه از ۳۷۵ برای دود.

.
۱۰٫ حذف ترکیبات گاز های خطرناک
با توجه به آلودگی و دیگر عوامل در فضای باز، ترکیبات گاز مضر گاهی اوقات وارد خانه های ما می شود. تصفیه کننده هوا می تواند آنها را شکسته و بدام اندازد و از ورود ذرات خطرناک به زندگی ما جلوگیری می کند
۱۱٫ حذف گرد و غبار
تصفیه کننده هوا می تواند حتی ریزترین ذرات گرد و غبار را بگیرد.

.
۱۲٫ بهبود خواب
زمانی که شما در اتاق با تصفیه هوا بخوابید عمیق تر تنفس می کنید و شما میتوانید مطمئن باشید که تنها هوای پاک وارد سیستم شما می شود.
۱۳٫ بهبود خلق و خوی
هنگامی که می دانید که خانه شما بدون گرد و غبار است و عزیزان شما تنها از هوای خالص تنفس می کنند خلق و خوی شما واقعاً بهبود خواهد یافت.
۱۴٫ کاهش استرس
محیط کثیف اطراف و گرد و خاک روی مبلمان استرس ایجاد می کند با تصفیه هوا یک سیستم هوای پاک در خانواده شما ارائه می شود و استرس شما در خانه کاهش می یابد.
۱۵٫ صرفه جویی در هزینه پزشکی
حملات آلرژیک و عوارض تنفسی نیاز به درمان پزشکی است که به بودجه شما صدمه می زند تصفیه کننده هوا با این مشکلات مقابله می کند.

.
۱۶٫ تسکین آسم
تصفیه کننده هوا دشمن گرده، دود و گرد و غبار و آلرژن های دیگر در هوا می باشد. و حملات آسم شما کاهش می یابد.
۱۷٫ صرفه جویی در زمان برای تمیز کردن خانه
تصفیه کننده هوا گرد و غبار را از جو  گرفته و اجازه نمیدهد بر روی مبلمان شما بنشیند.

.
۱۸٫ حفظ هوای تازه
با گردش هوای با کیفیت در اطراف خانه شما، همه چیز تازه مانند شبنم صبح است.
۱۹٫ به کاهش اثرات ساخت و ساز جزئی و یا تعمیر لوازم کمک می کند

ساخت و ساز و تعمیر لوازم کوچک برای حفظ یک خانه اجتناب ناپذیر است. با تصفیه هوا در منزل شما، ذرات ناخواسته دور خواهد شد.
۲۰٫ پاک کردن بخارات ناسالم
رنگ خانه برای طولانی مدت بخارات ازاد کرده که برای سلامتی خطرناک است. تصفیه کننده هوا دارای قابلیت و توانایی تمیز کردن این گازها را دارد.
۲۱٫ عادی سازی سریع تر هوا بعد از پخت
۲۲٫ کاهش خطر بیماری های موجود در هوا
تعدادی از بیماری ها می تواند از طریق هوا منتقل شوند. اگر شما تصفیه کننده هوا در خانه داشته باشید، عامل این بیماریها را به دام می اندازد.
۲۳٫ قلب سالم
تکنولوژی HEPA به کار گرفته شده در برخی از تصفیه کننده هوا ثابت شده است برای بهبود سلامت قلب و عروق موثر است.

.
۲۴٫ ریه سالم
اگر شما هوا خالص دستگاه های مانند پاناسونیک F-VXH80-S را تنفس کنید هیچ ناخالصی وارد ریه ها شما نمی شود این دستگاه و تقریباً همه دستگاه های تصفیه هوا Panasonice فن آوری Nanoe دارد که آلاینده های هوا مانند باکتری ها و ویروس را احاطه کرده و از ورود آنها به ریه های شما جلوگیری می کند.
۲۵٫ محیط بهتری برای ورزش و سایر فعالیت های مشابه فراهم می کند
در حالی که شما تمرین می کنید به دلیل فعالیت شدید دفعات زیادی نفس می کشید. با تصفیه کننده هوا مطمئن می شوید که شما فقط هوای تمیز مصرف می کنید.

.
۲۶٫ برای از بین بردن آلودگی در خانه های واقع در کنار خیابان ایده آل است.
۲۷٫ از شر مدفوع کنه گرد و غبار خلاص می شوید.
۲۸٫ ایده آل برای خانه ها دارای باغ
گرده حساسیت زا  در باغ وجود دارد تصفیه کننده هوا می تواند با آنها مبارزه کند.
۲۹٫ مزایای سلامت بلند مدت فراهم می کند
تصفیه کننده هوا خطر ابتلا به آلرژی ها را کاهش می دهد از بیماری های تنفسی و بیماری های موجود در هوا و آلوده شدن خانواده شما جلوگیری می کند.

.
۳۰٫ بوی حیوان خانگی را حذف می کند
به غیر از شوره حیوانات خانگی، سگ ها و گربه ها نیز بوی که بیش از حد دارند که توسط تصفیه هوا حذف می شود.
۳۱٫ حذف عطر و بوی جعبه های کوچک

.
۳۲٫ افزایش اکسیژن
اکسیژن بیشتر به معنی داشتن بدن سالم است. ازن دستگاه تصفیه کننده هوا اکسیژن در اطراف پوشش آن را افزایش می دهد. این امر به ویژه در طول شب مهم است زیرا اکثر مردم عمیق ترین تنفس را در حال خواب دارند.
۳۳٫ به شما اجازه می دهد تا برای تزئین از گل و گیاه استفاده کنید.

.
در مورد آلرژن یا گرده از گل و گیاه نگران نباشید. با تصفیه هوا، شما می توانید گل و گیاهان زیبا به عنوان دکوراسیون منزل داشته باشید.
۳۴٫ بهبود عفونت برونش
افراد مبتلا به عفونت های برونش ممکن است یک تحریک کوچک ریه در با تصفیه هوا احساس کنند این اثر شفا بخش دستگاه است. تصفیه کننده هوا سبب پاک کردن عفونت در لوله های برونش می شود و به همین دلیل شما کمی سرفه می کنید. اما پس از دوره پاکسازی، شما هیچ مشکلی را تجربه نمی کنند.
۳۵٫ آرامش اعصاب
یون های منفی تولید شده توسط دستگاه تصفیه هوا به ریلاکس کردن سیستم عصبی و پاک کردن هوا کمک می کند.

.
۳۶٫ ضد عفونی اتاق
اگر شما زمانی که یکی از اعضای خانواده بیمار است در مورد گسترش بیماری در خانه خود نگران هستید تصفیه کننده هوا برای شما بهتر است. این می تواند باکتری ها و ویروس را در اتاقی که در آن اعضای خانواده بیمار باقی می ماند بگیرد.
۳۷٫ تمیز کردن آن آسان است
بر خلاف جاروبرقی و سایر دستگاه گرد و غبار ، تصفیه کننده هوا فیلترهایی آسان تمیز شو دارد.

.
۳۸٫ به حذف ضد عفونی کننده ها کمک می کند
ثابت شده است که ضد عفونی کننده ها برای سلامتی خطرناک هستند. هنگامی که شما از آن در یک اتاق استفاده می کند و درب آن را برای چند  روز می بندید دستگاه تصفیه کننده هوا می تواند مواد شیمیایی مضر پراکنده پس از ضد عفونی را حذف نماید.
۳۹٫ بدون نگرانی در اطرف خانه می توانید کباب درست کنید
شما می توانید در گاراژ یا مناطق دیگر در نزدیکی خانه کباب درست کنید و لذت ببرید و مطمئن باشید که هوا در داخل خانه تازه و تمیز باقی خواهد ماند.

توجه : دستگاه دارای یون منفی و فیلتر یونایزر و لامپ UV مضر می باشند خریداری نفرمایید .

فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد

فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد   فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد   فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد   فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد   فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد   فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد   فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد  

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فواید دستگاه تصفیه هوای استاندارد”

قالب تفریحی