فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود

مجموعه: آیا می دانید ؟, اخبار علمی و فناوری, دانش و فناوری تعداد بازدید: 145
فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود

فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود

فیسبوک یک گروه اختصاصی را در این شرکت مامور توسعه فناوری بلاک چین کرده است البته خود این شرکت هنوز به طور رسمی در این زمینه اطلاع رسانی نکرده است.

هنوز دقیقا مشخص نیست هدف فیس بوک از تمرکز بر روی فناوری یادشده چیست برخی کارشناسان می گویند این شرکت به دنبال ارتقای زیرساخت های خود در حوزه پرداخت الکترونیک است و در مقابل برخی دیگر می گویند قرار است در بستر این فناوری ابزار تازه ای برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان ابداع شود.

.

استفاده از فناوری بلاک چین به تمرکز زدایی از روش های فعلی ذخیره سازی اطلاعات و افزایش امنیت ابزار ذخیره سازی اطلاعات منجر می شود و بستری برای تبادل ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین هم محسوب می شود.

.

رهبری این گروه چند نفره را دیوید مارکوس بر عهده دارد که قبلا ریاست شرکت پی پال را هم بر عهده داشت و در ماه های گذشته هم مدیریت برنامه پیام رسان فیس بوک را در دست داشت وی از تجارب زیادی در زمینه ارائه خدمات مالی و تبادل ارزهای دیجیتال برخوردار است.

برخی منابع مطلع می گویند ممکن است استفاده از این فناوری در ماه های آینده در اینستاگرام هم در دستور کار قرار بگیرد. هر چند در این زمینه هیچ قطعیتی وجود ندارد.

منبع : جذاب

فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود

فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود  فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود   فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود  فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود  فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود  فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود  فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فیس بوک به بلاک چین مجهز می شود”

قالب تفریحی