قدرت ذهن برای جذب ثروت

مجموعه: برای زندگی بهتر, رازهای موفقیت, روانشناسی, قانون جذب و تفکر مثبت تعداد بازدید: 795
قدرت ذهن برای جذب ثروت

.

برای استفاده کامل از قدرت مغز باید بدانید که هر چیزی از انرژی ایجاد شده است مختصر و مفید بگویم هر چیزی که می‌بینیم احساس می‌کنیم یا لمس می‌کنیم از انرژی است.

صندلی یا تختخوابی که روی آن می‌نشینید و کامپیوتر ، تبلت یا موبایلی که با آن این مطلب را می‌خوانید همگی از انرژی تشکیل شده‌اند خانه، اداره، ماشین و هر چیز دیگری از انرژی تشکیل شده‌ است.

اتفاقاتی که در زندگی ما رخ می‌دهند توسط انرژی افکار ما جذب می‌شوند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت قدرت مغز می‌تواند بر زندگی و سرنوشت ما تاثیر بسزایی داشته باشد. البته، موضوع مغز انسان بسیار پیچیده است که ما نکاتی را به صورت کلی بیان خواهیم کرد .

.
ارتباط مغز با انرژی :

افکار دارای فرکانس های قدرتمند انرژی هستند از زمان‌های قدیم ، انسان‌هایی که به سطوح بالای هوشیاری رسیده بودند قدرت افکار را درک کرده بودند هر چیزی با فکر شروع می‌شود افکار باعث ظهور وضعیت‌ها و رویدادهای مختلف می‌شود.

.
وقتی فردی در سطح خودآگاه به یک اندیشه بارها و بارها فکر می‌کند باعث ایجاد یک سری دستور و برنامه برای ذهن ناخودآگاهش می‌شود. ذهن ناخودآگاه به نوبه خود مثل یک فرستنده عمل کرده و این اندیشه‌ها یا همان انرژی‌ها را به جهان بیرون مخابره می‌کند. پس از مدتی این فرد شروع به جذب رویدادها، اشخاص و اشیای مشابه افکارش از جهان پیرامونش به زندگی خود می‌کند.
این قدرتی است که هر مرد یا زنی می تواند از آن برای ایجاد یا کسب هر چیزی که می‌خواهد اعم از پول، ثروت، موفقیت، روابط، شریک زندگی یا آرامش روحی استفاده کند.

.
چیزی که باید بدانید پویایی قدرت مغز است با عملکرد خودآگاه و ناخودآگاه مغز و قانون جذب آشنا شده و بعد خودتان را برای استفاده از این قدرت در جهت ایجاد و کسب پول و ثروت یا شغل و همسر در زندگی‌تان استفاده کنید اجازه دهید دوباره به این مفهوم اشاره کنم که هر چیزی از انرژی ایجاد شده است.

.

 

قدرت مغز برای جذب ثروت و پول .

 

.

پول چیست :

پول انرژی و نیروی قدرتمندی است در جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم پول به عنوان نمادی از انرژی و قدرت در نظر گرفته می‌شود مثل همه انرژی‌های موجود در جهان، پول هم از یک سری قوانین جهانی پیروی می‌کند.

.

پول و مغز :

با دانستن این قوانین و عمل به آنها می‌توانیم خودمان را به یک آهن‌ربای قدرتمند برای جذب پول تبدیل کنیم که به موجب آن ثروت و موفقیت در مسیر ما قرار خواهد گرفت همه ما از اهمیت کار سخت، عزم و اراده و اشتیاق برای کسب پول آگاه هستیم.

با این حال ، قوانین دیگری هم برای جذب پول ، ثروت و موفقیت وجود دارد وقتی از آنها پیروی کنید از راه‌هایی که حتی به ذهن‌تان هم خطور نمی‌کند پول را به سمت خود جذب خواهید کرد.

.

قوانین مغز :

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که توسط قوانین مشخصی اداره می‌شود این قوانین همیشه و روی همه افراد و در همه مکان‌ها در حال تاثیرگذاری هستند. به عنوان نمونه، قانون جاذبه، قانون علت و معلول برای هر اثر و معلولی در جهان یک علت وجود دارد قانون حرکت زمین حول محور خود و به دور خورشید و … وجود دارد حتی جزر و مد هم توسط حرکت ماه اداره می‌شود.

.

رازهای استفاده از قدرت مغز :

همانطور که متوجه شدید، پول فقط پول نیست پول انرژی هم هست به راحتی برای شما مثال میزنم آیا وقتی جیبتان پر پول است حال بهتری از لحاظ روحی و جسمی در مقایسه با وقتی که آه در بساط ندارید احساس نمیکنید ؟
با استفاده از قدرت مغز می‌توانید پول را هم مثل هر چیز دیگری به جذب کنید. برای استفاده موفقیت‌آمیز از قدرت مغز در جهت جذب و کسب پول بیشتر باید افکار و باورهای درستی درباره پول داشته باشید.

.

قدرت مغز برای جذب ثروت و پول .

.

با تغییر خودتان شروع کنید :

اگر می‌خواهید یک مرد یا زن ثروتمند شوید چه میلیونر و چه میلیاردر باید به انسان متفاوت دیگری تبدیل شوید احتمالا درک این مورد که راهی که امروز و از سالها قبل در پیش گرفتید شما را به ثروت نخواهد رساند برای شما سخت نباشد ، پس تغییر الزامی است.

.

باورهای محدود را کنار بگذارید :

این مهمترین گام است شما مجبورید هر باور محدودی که درباره پول در طول این‌ سالها کسب کرده‌اید را کنار بگذارید و یک قلم و کاغذ بردارید و همه افکار و باورهایی که درباره پول دارید را بنویسید.

دنبال کلمه‌ای باشید که نشان دهنده‌ی این باورهای محدود در ذهن شماست مثل من از عهده‌اش بر نمیام یا پول درآوردن سخته یا وضعیت اقتصادی خرابه یا من پول ندارم یا پول که علف خرس نیست که همینجوری بدستش بیاورم.

.
برای کنار گذاشتن این افکار بهتر است جملاتی مخالف با باورهای محدودتان بنویسید برای نمونه، اگر باور دارید که هیچ وقت پول کافی نخواهید داشت پس در مقابل آن جمله‌ی تاکیدی مثل من همیشه بیش از نیازم پول دارم” را بنویسید و آن را با خودتان تکرار کنید.

.
عبارات تاکیدی :

جهان و موقعیت ما بازتابی از حالات ذهنی ماست مثلا هر چقدر ما مثبت‌اندیش باشیم و به زیبایی ها فکر کنیم بهره بیشتری از شادی و موفقیت خواهیم داشت و بر عکس هر چقدر بدبین و منفی‌باف باشیم رنگی از خوشی در زندگی نخواهیم دید.

.
خب در راستای تبدیل یک ذهن منفی به مثبت راهکارهای متعددی از سوی روانشناسان و کسانی که در زمینه علوم فراروانشناسی فعالیت می‌کنند پیشنهاد شده که یکی از آنها استفاده از عبارات تأکیدی می‌باشد.
عبارات تأکیدی جملات و عباراتی کوتاه هستند که شخص با توجه به خواسته ای که دارد و رعایت اصولی ویژه آنها را یادداشت می‌کند و در فواصل زمانی مشخص چندین و چند بار تکرار می‌کند تا اینکه پس از مدتی به خواسته خود می‌رسد.

.
اصل این فرضیه بر این است که به هر چه فکر کنی به همان سمت خواهی رفت و هر آنچه را در ذهنت تصور کنی و تجسم قوی‌ای از آن ایجاد کنی و در فواصل زمانی به طور مداوم به آن بیاندیشی حتما و بدون استثنا به آن خواهی رسید. بر این اساس و برای آشنا کردن ذهن و بارور کردن افکار ، عبارات تأکیدی را تنظیم می‌کنند.

 

قدرت ذهن برای جذب ثروت

قدرت ذهن برای جذب ثروت   قدرت ذهن برای جذب ثروت  قدرت ذهن برای جذب ثروت  قدرت ذهن برای جذب ثروت  قدرت ذهن برای جذب ثروت  قدرت ذهن برای جذب ثروت  قدرت ذهن برای جذب ثروت   قدرت ذهن برای جذب ثروت  قدرت ذهن برای جذب ثروت

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “قدرت ذهن برای جذب ثروت”

قالب تفریحی