لیست خرید استقلال

مجموعه: اخبار ورزشی, ورزش تعداد بازدید: 550
لیست خرید استقلال

 

لیست خرید استقلال : علی منصوریان سرمربی استقلال در مورد بازیکنانی که باید جذب شوند فعلان صحبتی انجام نداده است. اما بنظر می رسد که منصوریان بازیکنان فصل آینده خود را در نیم فصل انتخاب کرده است. او در تعطیلات بار به کشور های خارجی رفت تا بازیکنان را از نزدیک ببیند و انتخاب کند حتی شایعه های وجود دارد که منصوریان با چند بازیکن به توافق رسیده است. در ادامه همراه ما باشید تا با لیست احتمالی منصوریان برای فصل بعد آشنا شویم.

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط حمله

لیست خرید استقلال در این پست ، استقلال امسال در خط جلو بسیار عالی توانست کار کند. و گل های بسیاری هم بزند و یکی از بهترین خط حمله های لیگ برتر را در اختیار دارد. اما موضوعی که باعث می شود استقلال در این پست به فکر بازیکن باشد جدایی کاوه رضایی است بازیکنی خوب و استاندارد های بالا که دوست دارد به اروپا برود تا بتواند نظر کی روش را برای دعوت به تیم ملی به دست آورد. کاوه رضایی در این فصل هم از اروپا پیشنهاد داشت اما بخاطر مشکلاتی این انتقال نهایی نشد. اما بنظر می رسد کاوه امسال از استقلال جدا شود.

 

اما برسیم به مهاجم های مدنظر علیرضا منصوریان استقلال هم مثل بسیاری از تیم های لیگ برتر در خط حمله به دنبال گادوین منشا است بازیکن آماده این روز های فوتبال ایران که بسیار مشتری دارد. بنظر می رسد درصورت جدایی کاوه استقلال دوست دارد با هرقیمتی این بازیکن را جذب کند. اما با قطعی شدن پیوستن منشا به پرسپولیس منصوریان به دنبال سجاد شهبازاده هم نیزاست بازیکنی که در حال در نفت تهران بازی می کند. دیگر بازیکن مدنظر استقلال در این پست ارسلان مطهری بازیکن تیم نفت تهران که از علاقه شخصی خود به استقلال بار ها صحبت کرده و سابق کار هم با منصوریان داشته است. گفته می شود منصوریان نیم نگاهی هم در این پست به رحیم ذهیوی و حسن بیت سعید هم دارد. دیگر بازیکن مورد نظر منصوریان در این خط مرتضی تبریزی مهاجم تیم ذوب آهن اصفهان است.

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط هافبک دفاعی

لیست خرید استقلال در پست ، استقلال در این پست هم مشکل خاصی ندارد اما دو چیز باعث می شود که منصوریان در این پست به دنبال بازیکن باشد. جدایی امید ابراهیمی و امید نورافکن دو بازیکن تراز اول استقلال در این فصل امید ابراهیمی که نمایش فوق العاده ای در این فصل داشته و یکی از ستون های اصلی استقلال در این فصل بود این بازیکن خیلی علاقه به بازی در اروپا دارد وی در اوایل فصل چند پیشنهاد خوب از قطر داشت اما استقلال را به قطر رفتن ترجیح داد.

 

امید نور افکن پدیده امسال استقلال تهران با نمایش های خیره کننده وی خودش به شدت علاقه دارد که در استقلال بماند اما مشکل سربازی اش ممکن است باعث جدایی وی شود. گفتنی است استقلال در این پست روزبه چشمی را در اختیار خواهد داشت بازیکنی که بخاطر مشکلات استقلال در نقل انتقالات بدون تیم ماند. اما در شروع فصل بعد می تواند برای استقلال بازی کند. اما گزینه استقلال برای دیگر جای خالی اش در این پست می تواند عزت کرامت کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران باشد.

 

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط هافبک بازیساز

لیست خرید استقلال برای خط هافبک استقلال در ابتدا فصل با خرید بختیار رحمانی در فکر حل کردن این مشکل بود اما بختیار اصلان نمایش خوبی نداشت و در نیم فصل از این تیم جدا شد. این جدایی باعث درخشش چند بازیکن جوان استقلال شد که بسیار با استعداد هستند اما آن تجربه کاملی که منصوریان به دنبالش است را ندارند و در بعضی مسابقات فوق العاده و در بعضی از مسابقات فوق العاده بد هستند. اما بازیکن مد نظر استقلال در این پست داریوش شجاعیان بازیکن جوان و خوش تکنیک گسترش فولاد که در نیم فصل در آستانه حضور در استقلال بود که با مخالفت باشگاه این انتقال منتفی شد.

 

اما بعید نیست که منصوریان دوباره سراغ این بازیکن برود. دیگر گزینه استقلال می تواند بازگشت ایمان مبعلی باشد یکی از بهترین پاسور های لیگ برتر که می تواند با تجربه اش به استقلال بسیار کمک کند و شاید اگر به استقلال بیاید در پایان فصل از فوتبال در تیم مورد علاقه اش خداحافظی کند. دیگر بازیکنی که منصوریان به دنبالش است احسان پهلوان بازیکن جوان تیم ذوب آهن است که قرار دادش در پایان فصل با این باشگاه به پایان می رسد و این بهترین فرصت برای استقلال است که وی را جذب کند.

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط دفاع

لیست خرید استقلال ، استقلال در خط دفاع می شود گفت خوب ، بد ، خیلی خوب ، فوق العاده بله خط دفاع استقلال در بعضی از مسابقات نقش اصلی در پیروزی را بازی کرد و در بعضی از مسابقات نقش اصلی را در باخت داشت استقلال شاید در دفاع وسط نیازی به بازیکن نداشته باشد اما در دوسمت به شدت احساس کمبود بازیکن می کند. مخصوص وقتی که خسرو حیدری نباشد. شاید پیش خود بگویید که وریا که هست. وریا غفوری دفاع راستی فوق العاده در دفاع کردن است اما در حمله اصلان در حد خسرو حیدری نیست و نمی تواند نقش حیدری را خوب بازی کند. برای هیمن منصوریان در این خط به شدت دنبال یک بازیکن جوان و خوش فکر است.

 

که بازیکن مورد نظرش در این پست دانیال ماهینی دفاع راست تیم فوتبال استقلال خوزستان است. که در قهرمانی دو فصل پیش استقلال خوزستان نقش بسیار مهمی داشت. همچنین گزینه دوم استقلال برای این پست مهدی شیری بازیکن جوان تیم پیکان نیز است. استقلال برای دفاع چپ هم دنبال یک بازیکن کلاسیک است که گفته می شود منصوریان در این پست به دنبال بازیکن خارجی است. و اگر نتوانست بازیکن خارجی مورد نظرش را جذب کند خیال دارد شایان مصلح گزینه مورد نظر پرسپولیس را جذب گفتنی است مصلح که با سپیدرود به لیگ برتر آمده سابق بازی در جوانان استقلال را دارد.

در پایان هم لیست خرید استقلال ۹۷ به این ترتیب است.

خط دفاع

خالد شفیعی ، سینا خادم پور ، پژمان منتظری

خط هافبک

داریوش شجاعیان ، جلال‌الدین ماشاریپوف ، مجتبی جباری ، حسین حیدری ، فردین نجفی ، روزبه چشمی

خط حمله

سجاد شهبازاده ، حسن بیت سعید ، مهدی قائدی

لیست خرید استقلال

لیست خرید استقلال لیست خرید استقلال لیست خرید استقلال لیست خرید استقلال لیست خرید استقلال لیست خرید استقلال لیست خرید استقلال لیست خرید استقلال لیست خرید استقلال

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “لیست خرید استقلال”

قالب تفریحی