مدل های کفش بهاره

مجموعه: آرایش و زیبایی, جدید ترین کفش, دنیای مدل, لباس آقایان, لباس خانم ها تعداد بازدید: 832
مدل های کفش بهاره

مدل های کفش بهاره

 

مدل های کفش بهاره : همان‌ طور که به نوع پوشش و رنگ‌بندی لباس‌هایمان توجه داریم، لازم است به کفش که محافظت از قلب دوم بدن را به عهده دارد اهمیت بدهیم هرچند صرفا زیبایی و رنگ‌بندی مناسب برای انتخاب کفش کافی نیست.

شروع فصل گرما، زمان خوبی برای پوشیدن کفش‌های سنگین نیست. برای تحمل گرما و تناسب کفش با لباس‌های تقریبا خنک بهاری، معمولا کفش‌هایی با کفی سبک یا نازک، رویه باز و پارچه‌های خنک انتخاب می‌شوند.

 

افزون بر اینکه این کفش‌ها در زمان استفاده به کنترل درجه‌ حرارت بدن کمک می‌کنند، دیدن آن‌ها نیز احساس خنکی و سبکی خاصی را در شما به وجود می‌آورد.

 

 

کفش چرم؟ خوب یا بد؟!
از گذشته‌های دور چرم بهترین ماده اولیه تولید کفش بوده است، چون علاوه بر استحکام و زیبایی از نظر بهداشتی نیز قابل اعتماد است، اما با توجه به روند رو به رشد جمعیت جهان و البته گران بودن چرم و ورود مواد اولیه گوناگون به بازار تولید کفش، امروزه چرم‌های مصنوعی، انواع پلاستیک یا حتی پارچه به جمع مواد اولیه تولید کفش پیوسته است.

 

با این حال به گفته پزشکان و متخصصان، بهترین ماده اولیه برای تولید کفش همان چرم است و در فصول گرم، پارچه. این در حالی است که مواد پلاستیکی یا همان چرم‌های مصنوعی جزو بدترین‌های تولید کفش شناخته شده است؛ بدترین‌هایی که امروز رایج ترین‌ها هستند.

 

 

کفش مناسب برای خانم‌ ها
بهترین کفش برای خانم‌ها کفش با پاشنه ۲ تا ۳ سانتی‌متر با یک پنجه پهن است. هرچه پاشنه بلندتر باشد فشار بیشتری را به پنجه وارد می‌کند. بسیاری از کفش‌های پاشنه بلند پنجه‌های باریک هم دارند و این وضعیت شرایط را برای پنجه و انگشتان پا بدتر می‌کند. عموما کفش‌هایی که از چرم نازک ساخته شده‌اند، پارچه‌های کتانی و یا مواد مصنوعی متخلخل، انتخاب‌های خوبی برای ساخت کفش‌های بهاره و تابستانه هستند.

 

علاوه بر کفش‌های پاشنه‌دار اگر دوست دارید مدل کفش باز بپوشید که پاشنه هم نداشته باشد، صندل‌ها جایگزین‌های خوبی هستند. هنگام انتخاب صندل‌ مدلی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی و با هر لباسی بپوشید.

 

 

کفش مخصوص برای پیاده‌روی
راه رفتن متداول‌ترین فعالیت حرکتی انسان بوده و آزاد بودن و درهم نپیچیدن پا هنگام راه رفتن نکته بسیار مهمی است. همین موضوع درباره پاشنه کفش هم صادق است. کفش باید همیشه با حرکت پا خم شود. سبکی، انعطاف‌پذیری کفش در پنجه و ضربه‌گیری از ویژگی‌های یک کفش پیاده‌روی مناسب محسوب می‌شود.

 

 

بهترین زمان برای خرید کفش
بهترین زمان برای خرید کفش پایان روز است. در طول روز پاهای شما دما، فشار و استرس زیادی را تحمل کرده و برای انتخابی آگاهانه و شناسایی سایز دقیق و مناسب، وقت مناسب‌تری است. بنابراین بهتر است عصرها به خرید برویم که در اثر راه رفتن پا بزرگ‌تر می‌شود و در طول روز فشار و استرس و دما روی پای شما ایجاد شده است.

 

طبیعی است که این پا، برای انتخاب آگاهانه کفش پای مناسب‌تری است. توجه داشته باشید که با جوراب مناسب به خرید بروید. هنگام خرید کفش مخصوص پیاده‌روی‌، بهتر است جورابی مناسب به پا داشته باشید که بسیار نازک یا بسیار ضخیم نباشد.

 

نکاتی که برای انتخاب و خرید کفش باید بدانید

سعی کنید کفشی را که انتخاب می‌کنید تنها جنبه زیبایی نداشته‌ باشد بلکه از هر لحاظ مانع آسیب دیدن پای شما در برابر گرما، سرما و ناهمواری‌های زمین باشد.

مطمئن شوید پنجه کفشتان به اندازه پنجه پایتان بوده و تنگ نباشد. پنجه پهن‌ترین قسمت پا و کفش است. کفش‌های نوک تیز و با پنجه تنگ نخرید.

هردو کفش چپ و راست را پوشیده و امتحان کنید. در بسیاری از مردم اندازه پاها با هم متفاوت است. کفش را به اندازه پای بزرگ‌تر بخرید و در داخل کفشی که پای کوچک‌تر در آن می‌رود یک کفی نازک بگذارید.

هیچوقت کفش تنگ نخرید و فکر نکنید کفش به تدریج و با پوشیدن، جا باز می‌کند. همچنین در حین راه رفتن نباید پاشنه پایتان از کفش بیرون بیاید.

مدل های کفش بهاره

مدل های کفش بهاره مدل های کفش بهاره مدل های کفش بهاره

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مدل های کفش بهاره”

قالب تفریحی