معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار

مجموعه: خواص مواد غذایی, دسر و بستنی, مجله آشپزی تعداد بازدید: 367
معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار

معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار

 

معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار

 

 

در این مقاله در سایت جذاب ترین ها به شما خواهیم گفت که دتاکس واتر چیست و چه خاصیت هایی دارد و اینکه چطور می توانید دتاکس یا دتوکس واتر یا همان آب طعم دار را تهیه کرد .

بدن باید بتواند آبی را که برای مبارزه با سموم از بدن از دست می دهد تامین کند لذا ما باید آب به میزان کافی مصرف نماییم تا این که سلامتی ما در خطر نیفتد.

اگر آب کافی استفاده نشود باعث می شود که سموم بتوانند در بدن ما رسوب نمایند و این رسوب گذاری باعث آسیب رساندن جدی به اندام ها ی ما می گردند با این نوع نوشیدنی آب های طعم دار از آنجایی که دارای آنتی اکسیدان می باشد می تواند جلوی رادیکال های آزاد را گرفته و از تخریب سلول های حیاتی بدن جلوگیری نماید که این کار باعث پیشگیری در ابتلا به بیماری هایی مثل سرطان ، بیماری قلبی – عروقی و پیر شدن صورت خواهد گشت .

بیشتر افراد معتقد هستند ک ههیچ نوشیدنی نمی تواند جای آب را بگیرد. شاید مخلوط نمودن آب با مواد شیرین کننده ی طبیعی بتواند به مزه ی آب تنوعی خاص بخشیده و به عنوان یک نوشیدنی بسیار گوارا و مناسب برای تامین سلامتی مورد استفاده واقع شود

 

 

فواید دتاکس واتر :

.

افرادی که در طول هفته حداقل یک بار از فست فود استفاده می کنند، نباید از فواید دتاکس واتر غافل شوند. این نوع آب، می تواند نوشیدنی مفیدی برای آن ها باشد همچنین افرادی که دچار بیماری های دیابت، کم خونی و افسردگی هستند بهتر است که در برنامه ی غذایی خودشان این نوشیدنی مطبوع را قرار دهند.

 

مصرف این نوع نوشیدنی آب های طعم دار در هر فردی باعث نشاط و انرژی می شود برای تهیه ی این نوشیدنی نیاز ندارید که هزینه ی زیادی بکنیدو یا وقت زیادی صرف نمایند سعی کنید به اندازه ی نیاز خود آب های طعم دار خانگی تهیه کنید  و میوه ها و سبزی های مورد نیاز خود را همراه با آب معمولی یا آب گاز دار به آن اضافه کنید.

 

از معروف ترین آن ها که در دسترس هم هستند ، دتاکس واتر لاغری، دتاکس واتر چربی سوز و … مانند خیار ، لیمو و هندوانه می باشند. شما می توانید طبق ذائقه ی خودتان این نوشیدنی ها ی پر طرف دار را تهیه کنید . برای تهیه ی این آب های طعم دار با ما در ادامه همراه باشید .

 

 

این نوشیدنی برای سم زدایی از بدن استفاده می شود و کمک می کند سموم از بدن خارج شود.

دتاکس واتر برای افرادی که خوراکی های ناسالم زیاد مصرف می کنند و همچنین برای افرادی که افسردگی دارند بسیار موثر است. البته این نوشیدنی برای همه افراد مفید است و باعث می شود احساس انرژی بیشتری کنیم. دتاکس واتر برای افراد کم خون و دیابتی نیز بسیار موثر است.

دتاکس واتر از آب و میوه های مختلف تهیه می شود. دتاکس واتر را می توان هم با آب معمولی و هم با آب گازدار درست کرد.

 

.

چند نمونه از دتاکس های پرطرفدار :

.یکی از معروفترین دتاکس واتر شامل خیار، نعنا، لیمو و هندوانه است.
دتاکس واتر پرتقال خونی، نعنا، رزماری و گریپ فروت. این دتاکس به تقویت سیستم ایمنی بدن و هضم غذا کمک می کند.
دتاکس واتر کیوی و توت فرنگی، یکی از انواع پرطرفدار است و باعث زیبایی پوست می شود.
دتاکس واتر خیار، گریپ فروت و نعناع، این دتاکس برای لاغری مناسب است.
دتاکس واتر لیمو و زنجبیل، خاصیت سم‌زدایی فوق‌العاده‌ای دارد.
دتاکس واتر لیمو و خیار، سیستم دفاعی بدن را تقویت کرده و سموم را از بدن دفع می‌کند.
دتاکس واتر توت فرنگی و کیوی، این دتاکس خوشمزه برای تابستان مناسب میباشد.
دتاکس واتر سیب و سرکه سیب، این دتاکس چربی سوز میباشد.
دتاکس واتر سیب و چوب دارچین، این دتاکس بدون کالری و لاغر کننده است.

معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار

معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار  معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار  معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار  معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار  معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار  معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار  معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار  معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “معرفی چند دتاکس واتر پرطرفدار”

قالب تفریحی