من میتونم برترین سایت فریلنسر و کسب درآمد

مجموعه: تبلیغات, رپورتاژ آگهی, کسب و کار تعداد بازدید: 347
من میتونم برترین سایت فریلنسر و کسب درآمد

.

من میتونم چطور کار می کند!

من میتونم سایت برون سپاری پروژه ها است یعنی شما اگر پروژه ای در مورد طراحی ، تایپ ، ترجمه و غیره دارید میتوانید از طریق من میتونم فرد مورد نظر را یافته و کار خود را به او بسپارید.

من میتونم برترین سایت فریلنسر یا آزاد کاری و کسب درآمد

با ثبت نام در من میتونم میتوانید هم به عنوان یک کارآفرین هم یک فریلنسر فعالیت کنید.

ثبت نام در من میتونم

چگونه یک فریلنسر “انجام دهنده کار” بشویم .

شما میتوانید در سایت به عنوان یک فریلنسر رایگان فعالیت کنید و با قبول پروژه ها درآمد قابل توجهی از این سایت داشته باشید. حتی میتوانید از طریق این سایت ، مهارت های خود را به همه بشناسانید .

نحوه کار این سایت من میتونم به این صورت است که شخصی که پروژه ای دارد به افرادی که در آن زمینه تخصص دارند پیام میدهد . شخص کارفرما از بین فریلنسرهایی که یشنهاد داده اند یکی را انتخاب مینماید و مبلغ دستمزد را نزد سایت من میتونم امانت قرار میدهد . فریلنسر بعد از تکمیل کار آن را به کارفرما تحویل میدهد و در صورت رضایت کارفرما سایت من میتونم پول را به فریلنسر تحویل میدهد.

در صورت عدم رضایت اقدام به ثبت بررسی و حل اختلاف نموده تا انجام دهنده کار بررسی نماید و تیم حل اختلاف من میتونم مشکل را بررسی نمایند .

شما می‌توانید به عنوان یک فریلنسر در من میتونم فعالیت کنید. عضویت در من میتونم رایگان است علاوه بر داشتن تخصص در مهارت خود ، شما می‌بایست در جذب کارآفرین و معرفی خود نیز مهارت داشته باشید.

شما می‌بایست بتوانید کارآفرین را متقاعد کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه وی هستید . در مورد فریلنسینگ Freelancing، پرسنال برندینگ Personal Branding و مارکتینگ Marketing بیشتر مطالعه کنید.

پروفایل خود را در من میتونم تکمیل کنید و با انجام به موقع و دقیق پروژه‌ها و با گرفتن رتبه و نظر مناسب از کارآفرین ، برای خود اعتبار به دست آورید تا این اعتبار در گرفتن پروژه‌های بیشتر و با کیفیت‌ تر به شما کمک کند.

سایت من میتونم

www.ManMitunam.com

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “من میتونم برترین سایت فریلنسر و کسب درآمد”

قالب تفریحی