من میتونم بزرگترین سایت فریلنسر یا آزاد کاری وب فارسی

مجموعه: تبلیغات, رپورتاژ آگهی, کسب و کار تعداد بازدید: 357
من میتونم بزرگترین سایت فریلنسر یا آزاد کاری وب فارسی

من میتونم بزرگترین سایت فریلنسر یا آزاد کاری وب فارسی

من میتونم چطور کار می کند!

من میتونم سایت برون سپاری پروژه ها است. یعنی شما اگر پروژه ای در مورد طراحی ، تایپ ، ترجمه و غیره دارید میتوانید از طریق من میتونم فرد مورد نظر را یافته و کار خود را به او بسپارید.

من میتونم بزرگترین سایت فریلنسر یا آزاد کاری وب فارسی

با ثبت نام در من میتونم میتوانید هم به عنوان یک کارآفرین هم یک فریلنسر فعالیت کنید.

ثبت نام در من میتونم

چگونه یک فریلنسر “ انجام دهنده کار ” بشویم

شما میتوانید با ثبت نام و بصورت رایگان عنوان یک فریلنسر فعالیت کنید و با قبول پروژه ها درآمد قابل توجهی از این سایت داشته باشید. حتی میتوانید از طریق این سایت ، مهارت های خود را به همه بشناسانید .

.

نحوه کار این سایت به این صورت است که شخصی که پروژه ای دارد از بین فریلنسر که قادر به انجام آن هستند یکی را انتخاب می نماید و مبلغ دستمزد را نزد سایت من میتونم امانت قرار میدهد . فریلنسر بعد از تکمیل کار آن را به کارفرما تحویل میدهد و در صورت رضایت کارفرما سایت من میتونم پول را به فریلنسر تحویل میدهد.

در صورت عدم رضایت ، کارفرما – فریلنسر باید کار  را ویرایش نماید و در صورتی که اختلاف به بخش حل اختلاف سایت ارجاع شود پس از بررسی توسط تیم پشتیبانی من میتونم اختلاف را به نحو یکی از طرفین با دریافت مدارک میدهد و مبلغ را برای خریدار یا فروشنده آزاد می نماید .

شما می‌توانید به عنوان یک فریلنسر در من میتونم فعالیت کنید . عضویت خود را بهبود دهید و مهارت‌ های خود را ویرایش کنید تا بتوانید برای انجام پروژه‌هایی که به شما سفارش داده میشود آماده باشید .

علاوه بر داشتن تخصص در مهارت خود، شما می‌بایست در جذب کارآفرین و معرفی خود نیز مهارت داشته باشید . شما می‌بایست بتوانید کارآفرین را متقاعد کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه وی هستید. در مورد فریلنسینگ Freelancing، پرسنال برندینگ Personal Branding و مارکتینگ Marketing بیشتر مطالعه کنید. پروفایل خود را در من میتونم تکمیل کنید و با انجام به موقع و دقیق پروژه‌ها و با گرفتن رتبه و نظر مناسب از کارآفرین، برای خود اعتبار به دست آورید تا این اعتبار در گرفتن پروژه‌های بیشتر و با کیفیت‌تر ، به شما کمک کند.

سایت من میتونم

WWW.ManMitunam.com

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “من میتونم بزرگترین سایت فریلنسر یا آزاد کاری وب فارسی”

قالب تفریحی