مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید

مجموعه: تبلیغات, رپورتاژ آگهی, کسب و کار تعداد بازدید: 244
مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید

مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید

هر فردی دارای استعدادهایی ذاتی و مهارت‌ هایی است که او را نسبت به سایر اطرافیان‌ خود متمایز می‌کند . داشتن صدای خوب ، سرودن اشعار زیبا ، ایجاد وب‌ سایتی حرفه‌ای ، طراحی پرتره‌ای زیبا، پخت غذاهای خوشمزه، خلق شعارهای تبلیغاتی و … خوب، این مهارت‌ها را داریم.

چگونه مهارتهای خود را به دیگران نشان دهیم؟

اینترنت بهترین ابزار برای اشتراک مهارت‌هایتان است. شما می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی ، در وبلاگ شخصی ، در تالارهای گفتگو و … مهارت‌ هایتان را به دیگران معرفی کنید . اما پیشنهاد من چیزی دیگر است ! نظر شما در مورد وب‌ سایتی که مخصوص این کار باشد چیست ؟ جایی که برای معرفی استعداد‌ها و مهارت‌ها و تبدیل آنها به پول ایجاد شده باشد ! آیا چنین جایی وجود دارد ؟

بلی! «من میتونم دات کام» برای همین منظور ایجاد شده است. من میتونم به شما کمک می‌کند تا ایده‌ها، تجربیات ، استعدادها ، مهارت‌هایتان را در معرض فروش قرار دهید و از آنها کسب درآمد کنید.

برای شروع چه باید کرد؟

اگر این سوال شما هم هست ، به شما تبریک می‌گوییم؛ شما کار را شروع کرده اید . داشتن انگیزه مهمترین مرحله کار است در مرحله بعدی شما باید در انجام میدم عضو شوید.

اولین کار و مهارت خود را در من میتونم ایجاد کنید

ابتدا مروری روی توانمندی‌ های خود بکنید و ببینید که می‌خواهید کدام یک از مهارت‌هایتان را در انجام میدم نمایش دهید، سپس به صفحه ثبت کار جدید بروید . کار تقریبا تمام است!

مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید

مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید   مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید  مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید  مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید  مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید  مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید  مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مهارت‌ های خود را تبدیل به پول کنید”

قالب تفریحی