کارآفرینی اینترنتی به شیوه من میتونم دات کام

مجموعه: تبلیغات, رپورتاژ آگهی, کسب و کار تعداد بازدید: 310
کارآفرینی اینترنتی به شیوه من میتونم دات کام

کارآفرینی اینترنتی به شیوه من میتونم دات کام

من میتونم دات کام عنوان یک سایت موفق در عرصه کسب و کار مجازی ایرانیان هست. کسب و کاری که می‌کوشد تا در یک فضای خودمانی ، با ادبیات خودمانی و نوشتاری خودمانی تر ، فرصت‌ های کسب و کار را بین فروشندگان و خریداران ، به اشتراک بگذارد . اگر تا پیش از این به سایت‌ هایی مانند آگهی کالا و امثالهم برای اطلاع از طیف گسترده خدمات و محصولات مراجعه می‌کردیم اکنون چنین تیپی از پرتال‌های ایرانی ، در فضای خودمانی تر و غیر رسمی ، ظرفیت‌ های خدماتی متنوعی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند.

من میتونم دات کام نیز ، در واقع در مدل کسب و کار اینترنتی ، به همین جنبه ارائه خدمات اطلاع رسانی مشاوره و آموزش و به اشتراک گذاشتن ظرفیت‌های همکاری خودمانی فعالان کسب و کار با جامعه مخاطبان روی آورده است. فردی که کارت ویزیت طراحی می‌کند یا فردی که زبان انگلیسی به فارسی ترجمه می‌کند یا یک تایپیست مسلط ، هر یک توانمندی‌ای دارند که درد بخشی از مخاطبان را دوا می‌کند. مخصوصاً ما ایرانی‌ها که همه کارهایمان ، دقیقه ۹۱ انجام می‌شود، چنین همکارانی آماده به کار برای دقایق پایانی که باید کاری انجام شود و پروژه ای تحویل گردد ، خیلی به درد می‌خورد.

سایت اینترنتی ManMitunam.com توانسته است با طراحی ساده و کم حجم و در فضای تعاملی، پرتالی برای به اشتراک گذاری فرصت‌های ارائه خدمات در عرصه‌های گوناگون برای کاربران ایرانی ارائه کند و هزاران مخاطب را به سمت خود جذب کند. خلاقیت دیجیتالی که همواره از اساس کارآفرینی دیجیتالی هست ، تا حد زیادی در این پرتال مشاهده می‌شود.

 

 

وب سایت من میتونم با استفاده از ویژگی‌های موجود در دنیای تجارت الکترونیک ، بستری را فراهم نموده است که مستقل از موقعیت جغرافیایی و بدون نیاز به هیچ سرمایهٔ اولیه ای، هر ایرانی بتواند تنها با استفاده از علائق و استعدادهای شخصی و مهارت‌های خود به ارائهٔ خدمات در دنیای مجازی بپردازد و افراد دیگر نیز بتوانند به راحتی و در محیطی امن به این خدمات دسترسی داشته باشند. انتخاب دامنه خودمانی که آسان در ذهن کاربران جای می‌گیرد، می‌تواند زمینه موفقیت‌های بیش تر پرتال را فراهم کند.

گاهی مهارت‌ها و استعدادهایمان را دست‌کم می‌گیریم و همین کافی است تا دیگران را از آن‌ها بی‌بهره کنیم و حتی خودمان آن‌ها را به فراموشی بسپاریم! با استفاده از مهارت‌های خود نه تنها می‌توانیم کسب درآمد کنیم بلکه می‌توانیم احساس خوبی برای خودمان و دیگران ایجاد کنیم حس خوب انجام کار مثبت و حس خوب کمک گرفتن از دیگران برای سریع‌تر انجام دادن کارها. معمولاً بسیاری از ما از اوقات فراغتی که داریم به نحو احسن استفاده نمی‌کنیم و ارزش وقت خود را نمی‌دانیم.

چه بهتر است که سعی کنیم در اوقات فراغت خود چیزهای جدیدی یاد بگیریم ، مهارت‌هایمان را ارتقا دهیم و از همه مهم‌تر از مهارت‌هایی که داریم برای داشتن زندگی بهتر استفاده کنیم . انجام میدم به شما کمک می‌کند تا ایده‌ها ، تجربیات ، استعدادها، مهارت‌هایتان را در معرض فروش قرار دهید و از آن‌ها کسب درآمد کنید.

فعالیت در من میتونم بسیار ساده است. چه بخواهید به عنوان فروشنده در من میتونم فعالیت کنید و چه به عنوان خریدار بخواهید از خدمات سایر کاربران در من میتونم استفاده نمایید.

www.ManMitunam.com

کارآفرینی اینترنتی به شیوه من میتونم دات کام

کارآفرینی اینترنتی به شیوه من میتونم دات کام   کارآفرینی اینترنتی به شیوه من میتونم دات کام  کارآفرینی اینترنتی به شیوه من میتونم دات کام  کارآفرینی اینترنتی به شیوه من میتونم دات کام 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کارآفرینی اینترنتی به شیوه من میتونم دات کام”

قالب تفریحی