کسب درآمد بدون سرمایه در منزل

مجموعه: کسب و کار تعداد بازدید: 217
کسب درآمد بدون سرمایه در منزل

کسب درآمد بدون سرمایه در منزل

در این مطلب تصمیم دارید را هایی برای کسب درآمد در خانه بدون سرمایه را بیان نماییم و امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد تنها سرمایه برای این کار دسترسی به اینترنت و یک لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی است در این نوع کسب درآمد زمان در دستان شماست و هر موقع از روز که بخواهید می توانید به کار کردن اختصاص دهید.

.

وبلاگ نویسی :

شما به سادگی می توانید یک وبلاگ برای خودتان ایجاد کنید و از طریق آن کسب درآمد کنید برای این کار باید سه مرحله را پشت سر بگذارید :

• ایجاد یک وبلاگ که این خیلی ساده است .
• روزهایی در هفته را مشخص کنید و مطالبی را در وبلاگ خود منتشر کنید و برای مثال سه روز در هفته مطالب اختصاصی در وبلاگ قرار دهید.

• وبلاگ خود را ارتقا دهید با انتشار مطالب اختصاصی رتبه وبلاگ شما بالاتر می رود

پس از این سه مرحله شما می توانید با قرار دادن تبلیغات در وبلاگ خود برای مثال تبلیغات کلیکی به ازای هر کلیک درآمدی نسبتا خوبی داشته باشید.

.

آزاد کاری (فریلنسینگ) :

در آزادکاری شما می توانید به نسبت مهارت خود کار کنید و کسب درآمد کنید. هر چه قدر دانش شما در یک زمینه بیشتر باشد می توانید درآمد بهتری داشته باشید. با مهارت هایی مثل نویسندگی ، مقاله نویسی ، ترجمه، ویرایش تصاویر ، طراحی و … می توانید به صورت آزادکاری شروع به کار کنید. برای مثال وبسایت های داخلی مثل پونیشا ، ورکفا و… در این حوزه فعال هستند که شما می توانید از آنها پروژه بگیرید و کار خود را آغاز کنید.

.

خرید و فروش دامنه :

خرید و فروش دامنه شغل نسبتا خوبی محسوب می شود. کافیست تحقیقاتی برای یافتن دامنه خوب و با معنی انجام دهید، سپس آنها را با هزینه پایین رزرو کرده و در زمان مناسب با قیمت بالاتر به مزایده بگذارید. با توجه با ارزش دامنه (اسم دامنه) شما می توانید ۰ تا ۱۰۰۰ درصد سود داشته باشید.

.

کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی :

همه ما می دانیم که نمی شود روی یک شبکه اجتماعی خیلی حساب باز کرد ولی با توجه به اینکه اکثر مردم از شبکه اجتماعی استفاده می کنند راه خوبی برای جذب مخاطب است.

برای مثال شما می توانید محصولات خود را در شبکه اجتماعی تبلیغ کنید یا اگر محصولی برای تبلیغ ندارید می توانید با آپلود فیلم ، آهنگ تصاویر و … جذب مخاطب کنید و از شبکه اجتماعی خود برای تبلیغ سایر افراد با دریافت هزینه استفاده و کسب درآمد کنید.

.

مشاغل آنلاین کوچک :

منظور از مشاغل آنلاین کوچک، کارهایی است که انجام آن زمان خیلی کمی از شما می گیرد برای مثال شما می توانید با دریافت هزینه از صاحب یک وب سایت مطالبی در آن وبسایت پست کنید یا مقاله بنویسید و …

کسب درآمد بدون سرمایه در منزل

کسب درآمد بدون سرمایه در منزل  کسب درآمد بدون سرمایه در منزل  کسب درآمد بدون سرمایه در منزل  کسب درآمد بدون سرمایه در منزل  کسب درآمد بدون سرمایه در منزل  کسب درآمد بدون سرمایه در منزل  کسب درآمد بدون سرمایه در منزل

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کسب درآمد بدون سرمایه در منزل”

قالب تفریحی