گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان

مجموعه: سرگرمی, گیاهان زینتی, نگهداری از گیاهان تعداد بازدید: 470
گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان

گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان

گرم شدن هوا نشانه خوبی است برای اینکه بدانید وقت آن رسیده که به باغچه‌تان توجه و رسیدگی کنید. به زودی میهمانی‌ها در هوای آزاد شروع می‌شوند و مطمئنا شما دوست دارید که حیاطتان برای میزبانی، آراسته و زیبا باشد. در ادامه من نکاتی را که به شما در کاشت گل و گیاه کمک می‌کند، توضیح می‌دهم.

.

گل اطلسی :  این گل برای تابستان و اوایل پاییز مناسب است و گرما و رطوبت فصل گرما، آن را خراب نمی‌کند. همچنین از این گل می‌توانید در گلدان‌ های آویزان و گلدان‌های جعبه‌ای پنجره‌ای نیز استفاده کنید. گل اطلسی در نور خورشید بهتر شکوفا می‌شود و نیاز به آبیاری منظم دارد اگر کمی کود هم به آن بدهید بهتر رشد می‌کند.

.

گل بگونیای قرمز : این گل در فصل تابستان و تا اوایل فصل پاییز شکوفه‌های زیادی می‌دهد. من رنگ این گل را خیلی دوست دارم؛ اما مزایای دیگری هم دارد. این گل‌ها بسیار خوشبو هستند. این گل‌های کمیاب بگونیا را در این فصل، با قیمت خیلی مناسبی می‌توانید تهیه کنید بگونیا جزو گیاهان سایه‌ای هستند و حتی در نور کم خورشید هم می‌توانند رشد کنند. اگر شما پاسیوی کم‌نوری دارید این گل گزینه خوبی برای شماست.

.

گل حنا : اگر فضایی که می‌خواهید در آن گل‌کاری کنید، نور خیلی کمی دریافت می‌کند، گل حنا یکی از بهترین گزینه‌ها برای رشد در این محیط است. این غنچه‌های بسیار زیبا با گلبرگ‌های نرم و مخملی، تقریبا در هر رنگی وجود دارد اما من به شخصه رنگ سرخ آن را دوست دارم آن‌ها حتی در تاریک‌ ترین محیط‌ ها تا اوایل فصل سرما، شکوفه می‌دهند و فضای باغچه شما را درخشان می‌کنند.

گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان

گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان  گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان  گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان  گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان  گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “گل‌ های زیبای مناسب فصل تابستان”

قالب تفریحی